پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک نمای سنگی 

استفاده از سنگ از قدیم الایام برای نمای ساختمان بیشترین کاربرد را داشته است. نمای سنگی نه تنها کلاس و وجه فوق العاده ای به ساختمان می دهد بلکه به دلیل دوام و شادابی بیشتر نیز اغلب توجه بیشتری را به خود جلب می کند و عموم افراد ترجیح می دهند که نمای خانه خود را از سنگ انتخاب کنند.

نماهای سنگی انواع مختلفی دارند. برخی بصورت ساده در ساختمان کار گذاشته می شوند، برخی بصورت ترکیبی با سایر انواع نماها، برخی بصورت شکل دار ، برخی برش خورده و گاها بصورت تمام سنگ یک نما سنگی ایجاد می شود.

اما غالب ما در تعریف عام نمای سنگی ساختمان را به نماهایی اطلاق می کنیم که وجهه غالب نمای ساختمان را سنگ تشکیل داده باشد.

سنگ ها هر چند مقاومت بسیار بیشتری در مقابل باد و طوفان، کثیفی و ورود آلودگی در آن،  فرسودگی کمتر، واکنش شیمیایی کمتر و فراوانی بیشتری دارند اما یک عیب مهم و حیاتی دارند و آن هم وزن بالای این نوع نما برای کاربرد در ساختمان می باشد. این موضوع بخصوص زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که سنگ نمای ما وزن بالایی داشته باشد و یا تغییرات آب و هوایی در محل زندگی ما بسیار زیاد باشد.

معمولا برای نمای سنگی ساختمان از سنگ های مرم، گرانیت، تراورتن،  سند استون، لایم استون، استون، انکیس و ترا استون و یا حتی از انواع سنگ های آهکی و ... استفاده می شود که تمامی انواع این سنگ ها وزن زیادی دارند.

اما سنگینی سنگ ها برای نمای ساختمان تنها یکی از بعد های منفی نمای سنگی است. متاسفانه تجربه نشان داده است که سنگ ها خیلی سخت تر ملات را به خود می گیرند و مقاومت بالاتری برای چسبندگی به ساختمان دارند، لرزش ها و واکنش های شیمیایی و حتی گرمایشی و سرمایشی خیلی زودتر بر روی سنگ ها اثر می گذارد، لرزش سنگ ها نیز بر اثر نشست ساختمان، کارهای تعمیرکاری و یا حرکت خودروهای سنگین نیز اثر بسیار زیادی بر روی دوام و چسبندگی سنگ ها بر روی ساختمان دارد.

معمولا توصیه می شود برای بهتر نصب شدن سنگ نما  ملات بهینه تری برای سنگ استفاده شود، پسندگی ملات بالاتر گرفته شود، از لبه ها و مهارهایی برای نگهداری سنگ استفاده کنیم و یا حتی در ارتفاعات زیاد از سنگ استفاده نکنیم.

اما به خوبی می دانیم که سنگ نمایی فوق العاده در ساختمان ایجاد می کند، راحت تر تمیز می شود، نسبت به فرسودگی مقاوم تر است، تاثیرات نور آفتاب و باران بر روی آن کمتر است و حتی راحت تر می توان آنها را تعویض کرد. 

برای حل این مشکل اخیرا از تکنیک پیچ و رولپلاک نما ساختمان استفاده می شود. استفاده از پیچ و رولپلاک باعث می شود تمامی استرس ها و نگرانی های شما در خصوص تداوم ماندگاری، استادگی و چسبندگی نمای سنگی و مقاومت آن در برابر گرما و سرما به راحتی بر طرف شود.


سنگ تراورتن
برای پیچ و رولپلاک سنگ های نما باید دریل مناسب استفاده شود. مثلا نمای تراورتن که از عرض و طول مناسبی برخوردار است حتما باید از دریل های نیمه هیلتی استاندارد استفاده شود تا صدمه به سنگ نزند.

سنگ رومی
برای پیچ و رولپلاک کردن نمای رومی این را باید بدانید که هیلتی اینچنین سنگ ها را خرد میکند.پس از مته های بسیار قوی و دریل معمولی که سه نظام نیز میگویند استفاده کنیم.

سنگ های مرمر و قدیمی یا نیریز
اینگونه سنگ ها بیشتر به رنگ سفید و توسی هستند که برای پیچ کردن چنین نماهایی از دریل های نیمه هیلتی تستفاده میکنیم.

اموزش راپل پیچ و رولپلاک سنگضمانت پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما
این ضمانت را شرکت ما در هنگام قرارداد به شما میدهد که هنگام پیچ و رولپلاک کردن سنگ ها هیچ کدام از انها شکسته و خرد نمیشود اما در صورت چنین اشتباهی سنگ را از نوع با هزینه خود شرکت خریده و در جای خود بارگذاری میکنیم.

 

نماراپل آماده انجام پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست در تمام نقاط کشور است و این امکان را دارد که در شهرستان ها نیز خدمات نما را ارائه دهد .

شرکت نما راپل خدمات خود را در شهر های کرج و تهران و تمام نقاط این دو شهر اراعه میدهد که برای انجام خدمات در چنین مساحتی حتما کار سختی است که ما میتوانیم.

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما به طور اقساط
گروه ما برای شهروندان عزیزی که پول انها برای پیچ و رولپلاک سنگ نما جمع نشده و یا برای انجام اینکار بودجه کافی ندارند میتوانند به صورت اقساط و یا با چک بلند مدت خدمات خود را اراعه دهد.

این کار برای اولین بار در سطح تهران و کرج در حال انجام است.

قیمت و خدمات ما در کرج و تهران
قیمت خدمات ما در مقایسه با شرکت های دیگر معقول تر و ارزانتر میباشد. قیمت ها متفاوت است اما مهم این است که کدام شرکت کار را با کیفیت و با عمر بالاتر انجام دهد.

شاید شما به نفری ۲۰۰ هزارتومن بیشتر پول بدهیم اما دیگر بعد چندین ماه دوباره خرج روی دست شما نمیگذارد.چون کار اصولی انجام شده است.

گروه نماراپل آماده انجام خدمات نما اعم از نماشویی ، پیج و رولپلاک سنگ نما ، نورپردازی ، نقاشی نما و تمام خدمات مربوط به ارتفاع و نما می باشد .

امروزه پیچ و رولپلاک به صورت های مختلف انجام می شود که از فراگیر ترین این روش ها می توان به پیچ و رولپلاک با طناب یا بدون داربست اشاره کرد .

این روش هم ارزان است و از نظر قیمت بسیار مناسب برای شما میباشد.

شستشوی نما و نماشویی در کرج


پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و تهران
پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و تهران جزء خدمات اصلی ما است .

نماراپل در همه ی نقاط کشور قادر به انجام فعالیت است و قادر به ارئه خدمات به هموطنان عزیزمان است .

قیمت پیچ و رولپلاک بر اساس میزان فعالیت و زمانی که روی نما انجام شود محاسبه می شود .

واقعا قیمت دادن از پشت تلفن مانند رانندگی با چشم بسته است و امکان پذیر نیست ، قیمت دادن برای انجام کار با مشاهده نمای ساختمان

امکان پذیر است .

اما شما عزیزان می توانید قیمت حدودی را از کارشناسان ما جویا شوید . با تما با ما ادرس محل مورد نظر را به ما ارسال کنید تا ما برای بازدید مزاحم شما بشویم و اعلام قیمت کنیم.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد